869 Hängskåp 1900-tal

2201a_8dbb88766160ed8_med.jpeg
  • 2201a_8dbb88766160ed8_sm.jpeg
  • 2201b_8dbb88766cba014_sm.jpeg
  • 2201c_8dbb8876792f7ef_sm.jpeg
  • 2201d_8dbb887684a44a2_sm.jpeg
  • 2201e_8dbb8876901e59a_sm.jpeg
  • 2201f_8dbb88769b6400f_sm.jpeg

Dörr med bakomliggande hyllplan. Lås & nyckel. Bruksslitage. H 64 cm, B 54 cm, D 30 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK