450 Glas Kosta Boda & Orrefors, 3 delar

1772a_8dbb51f6228e725_med.jpeg
  • 1772a_8dbb51f6228e725_sm.jpeg
  • 1772b_8dbb51f629385c9_sm.jpeg
  • 1772c_8dbb51f631fca0a_sm.jpeg
  • 1772d_8dbb51f6388a5b6_sm.jpeg
  • 1772e_8dbb51f63fa777b_sm.jpeg
  • 1772f_8dbb51f6468252b_sm.jpeg
  • 1772g_8dbb51f64da0305_sm.jpeg
  • 1772h_8dbb51f6565ca88_sm.jpeg
  • 1772i_8dbb51f65c87537_sm.jpeg

Kosta Boda Wärff vas. H 11 cm, mått 10x10 cm. Kosta vas, osignerad. H 19 cm, B 15 cm. Skål Orrefors, signerad. H 9 cm, Diameter 12 cm. Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK