18 Spegelskänk ek, 1900-talets första hälft
Dörrar vardera sida, blyinfattat glas. Bakomliggande hyllplan. Mittdel spegel, nedanför hyllplan, 2st lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Beslag original. Nyckel finns.
- Skick:Bruksslitage. Sprickor.
- Storlek:H 190 cm, B 180 cm, D 55 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |