168 Plåtburkar, 3 stycken

13120a_8dcff12ce943b3e_med.jpeg
  • 13120a_8dcff12ce943b3e_sm.jpeg
  • 13120b_8dcff12d0297361_sm.jpeg
  • 13120c_8dcff12d1c11896_sm.jpeg
  • 13120d_8dcff12d3160372_sm.jpeg
  • 13120e_8dcff12d4a7d697_sm.jpeg
  • 13120f_8dcff12d64dcd5d_sm.jpeg
  • 13120g_8dcff12d7de3913_sm.jpeg
  • 13120h_8dcff12d96c460a_sm.jpeg
  • 13120i_8dcff12db22e4ea_sm.jpeg
  • 13120j_8dcff12dcf523d7_sm.jpeg

1st God Jul!

1st Pix.

1st "Sessan".

  • Skick:Bruksslitage. bucklor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK