201 Diverse glas, 9 delar

13153a_8dcff4b4189f5a4_med.jpeg
  • 13153a_8dcff4b4189f5a4_sm.jpeg
  • 13153b_8dcff4b42e76e10_sm.jpeg
  • 13153c_8dcff4b446f4064_sm.jpeg
  • 13153d_8dcff4b45b90af0_sm.jpeg
  • 13153e_8dcff4b46f3f7a5_sm.jpeg
  • 13153f_8dcff4b482c6773_sm.jpeg
  • 13153g_8dcff4b49629491_sm.jpeg

5st litograferade glas. H 11 cm, Diameter 7 cm.

2st supglas.

1st kagge glas.

1st karaff.

  • Skick:Bruksslitage. Nagg kan förekomma.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK