Inkludera avslutade föremål
5d 3h
Stig Blomberg "Viking" metall
Stig Blomberg "Viking" metall
Startbud100 SEK
5d 3h
Tavla-tryck "The moonlight sonata, Beethoven"
Startbud100 SEK
5d 3h
Carl Scheidig figurin "Fiskare" porslin
Startbud100 SEK
5d 3h
Tryckt karta "Evropa"
Tryckt karta "Evropa"
Aktuellt bud125 SEK
5d 4h
Nunne Von Unge komposition, signerad -77
Startbud100 SEK
5d 4h
Alina Lefeld gobelin "Konnie" signerad 1974
Aktuellt bud125 SEK
5d 4h
Mona Johansson litografi, signerad 1981
Startbud100 SEK
5d 4h
Mona Johansson litografi, signerad 1977
Startbud100 SEK
5d 4h
Startbud100 SEK
5d 4h
Allan Erwö olja på duk, signerad
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Per Olof Ultvedt "I mål" signerad
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Hans G. Berglund komposition, signerad
Startbud100 SEK
5d 4h
Mona Johansson litografi, signerad 1983
Startbud100 SEK
5d 4h
Kjell Börjesson litografi, signerad
Startbud100 SEK
5d 4h
Olja på duk "Västklippa" otydlig signatur
Startbud100 SEK
5d 4h
Nils Severin olja på duk "Barn vid hamnen" signerad
Startbud100 SEK
5d 4h
Aaltona olja på duk, signerad
Aaltona olja på duk, signerad
Startbud100 SEK
5d 4h
K.G Nilson färglitografi "Huset" signerad 2002
Aktuellt bud175 SEK
5d 4h
Foto-tryck Jean Guichard "Lighthouses"
Startbud100 SEK
5d 4h
Dioramatavla "Skonare" 1800-1900 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Planscher Emil i Lönneberga, 2 stycken
Startbud100 SEK
5d 4h
Carin Adler olja på duk "Porträtt" signerad C. Adler 1954
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Elsie Tapper akvarell, signerad EeT
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Figuriner, 3 stycken
342
Figuriner, 3 stycken
Startbud100 SEK
5d 5h
Vicke Lindstrand Uppsala Ekeby, elefant
Startbud100 SEK
5d 5h
Figurin trä "Fågel"
Figurin trä "Fågel"
Startbud100 SEK
5d 5h
Olja på canvas, okänd konstnär, signerad
Startbud100 SEK
5d 5h
Startbud100 SEK
5d 5h
Lisa Larson Gustavsberg "Sköldpadda" 1950-1960 tal
Aktuellt bud200 SEK
5d 5h
Lisa Larson Gustavsberg "Noshörning"
Aktuellt bud200 SEK
5d 5h
Lisa Larson Gustavsberg "Basset"
Aktuellt bud150 SEK
5d 5h
Lisa Larson Gustavsberg "Katt"
Aktuellt bud550 SEK
5d 5h
Lisa Larson Gustavsberg "Lejon"
Aktuellt bud350 SEK
5d 5h
Mari Simmulson Gustavsberg "Lejonunge"
Startbud100 SEK
5d 5h
Uppsala Ekeby figurin "Häst"
Uppsala Ekeby figurin "Häst"
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Stig Lindberg Gustavsberg "Flodhäst"
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
Dorothy Clough Uppsala Ekeby "Hundar" 2 stycken
Startbud100 SEK
5d 5h
Lisa Larson Gustavsberg "Cockerspaniel"
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
Mari Simmulson Uppsala Ekeby "Säl"
Startbud100 SEK
5d 5h
Lisa Larson Gustavsberg "Afghanhund"
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
Lisa Larson Gustavsberg "Dromedarer"
Aktuellt bud150 SEK
5d 5h
Mårten Andersson färglitografi "Blomsterflickan" signerad
Aktuellt bud350 SEK
5d 5h
Lisa Larson Gustavsberg "Sigrid" 1970-1980 tal
401
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
Märta Willborg Uppsala Ekeby "Hund"
Startbud100 SEK
5d 5h
Einar Luterkort Uppsala Ekeby "Skotte" Art Deco, 1930-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 5h
Mari Simmulson Uppsala Ekeby "Flicka"
405
Startbud100 SEK
5d 5h
Dorothy Clough Uppsala Ekeby "Linda"
406
Aktuellt bud100 SEK