523 Silverkryckor 3 stycken, 1800-1900 tal

12658a_8dcf26a7fe8a430_med.jpeg
  • 12658a_8dcf26a7fe8a430_sm.jpeg
  • 12658b_8dcf26a81b8e674_sm.jpeg
  • 12658c_8dcf26a8373a156_sm.jpeg
  • 12658d_8dcf26a852d816c_sm.jpeg
  • 12658e_8dcf26a8916c163_sm.jpeg
  • 12658f_8dcf26a8aff3eb7_sm.jpeg

Med gravyrer.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK