306 Parti koppar, 1800-1900 tal

12441a_8dcec415f4e242c_med.jpeg
  • 12441a_8dcec415f4e242c_sm.jpeg
  • 12441b_8dcec41614f2d96_sm.jpeg
  • 12441c_8dcec4163aeeb33_sm.jpeg
  • 12441d_8dcec416585bc73_sm.jpeg
  • 12441e_8dcec4167a52067_sm.jpeg
  • 12441f_8dcec4169d06e97_sm.jpeg
  • 12441g_8dcec416bbd4909_sm.jpeg
  • 12441h_8dcec416db1dbb7_sm.jpeg
  • 12441i_8dcec416f70e78d_sm.jpeg

Bulkruka. H 31 cm, Diameter 24 cm.

Balja. H 17 cm, B 45 cm, D 38 cm.

5st lock.

  • Skick:Bruksslitage. Bucklor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK