1 Mårten Andersson färglitografi "Triptyk" motiv ur Bruddansen, signerad

12568a_8dceeb4774f1a13_med.jpeg
  • 12568a_8dceeb4774f1a13_sm.jpeg
  • 12568b_8dceeb47a1c921f_sm.jpeg
  • 12568c_8dceeb47d00c4d4_sm.jpeg
  • 12568d_8dceeb48008cb76_sm.jpeg
  • 12568e_8dceeb482868a02_sm.jpeg
  • 12568f_8dceeb485100e0b_sm.jpeg
  • 12568g_8dceeb487ed8a6f_sm.jpeg
  • 12568h_8dceeb48b646a07_sm.jpeg
  • 12568i_8dceeb48d8e50ab_sm.jpeg

No: 251/360.

Mannen med det brinnande hjärtat.

Sommardans.

Brudparet.

  • Storlek:Ramad 150x76 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt tillkommer