229 Glas, 4 delar

11646a_8dcd7b639e81a0b_med.jpeg
  • 11646a_8dcd7b639e81a0b_sm.jpeg
  • 11646b_8dcd7b63b66e118_sm.jpeg
  • 11646c_8dcd7b63ce1e6f1_sm.jpeg
  • 11646d_8dcd7b63e4888a4_sm.jpeg
  • 11646e_8dcd7b6400ad726_sm.jpeg
  • 11646f_8dcd7b641a1cbef_sm.jpeg

Konstglas Skärså, signerad. H 14 cm, Diameter ca 20 cm.

Brännvinsflaska bemålad, 1800-1900 tal. H 21 cm, B 9 cm.

Kristallfågel. H 13 cm.

Konstglas, L 30 cm. Nagg i kant.

  • Skick:Övrigt bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK