321 Forskrin allmoge, 1800-tal

11739a_8dcd87937d247d6_med.jpeg
  • 11739a_8dcd87937d247d6_sm.jpeg
  • 11739b_8dcd87939e8aa0e_sm.jpeg
  • 11739c_8dcd8793c2f5da7_sm.jpeg
  • 11739d_8dcd8793e5574d6_sm.jpeg
  • 11739e_8dcd879404c25be_sm.jpeg
  • 11739f_8dcd8794232c7f5_sm.jpeg
  • 11739g_8dcd879440c80a4_sm.jpeg
  • 11739h_8dcd87945e65876_sm.jpeg
  • 11739i_8dcd879480851c8_sm.jpeg

Beslag & lås original. Nyckel saknas.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 25 cm, L 60 cm, B 42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK