743 Porslin, 5 delar

11130a_8dcc28abc5a4223_med.jpeg
  • 11130a_8dcc28abc5a4223_sm.jpeg
  • 11130b_8dcc28abdc75118_sm.jpeg
  • 11130c_8dcc28abf47c255_sm.jpeg
  • 11130d_8dcc28ac0d785fb_sm.jpeg
  • 11130e_8dcc28ac24cc531_sm.jpeg
  • 11130f_8dcc28ac3edce32_sm.jpeg
  • 11130g_8dcc28ac55a326b_sm.jpeg
  • 11130h_8dcc28ac6ec34a0_sm.jpeg
  • 11130i_8dcc28ac86571d3_sm.jpeg
  • 11130j_8dcc28ac9d95939_sm.jpeg
  • 11130k_8dcc28acb5b02e1_sm.jpeg
  • 11130l_8dcc28accfd78a4_sm.jpeg

Rörstrand Stekfat.

Karlskrona "Dukat" fat, Diameter 27 cm.

Gefle "Kasper".

Karott "Mykolo".

Bringare "Safari.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK