772 Parti Kockum emalj

11159a_8dcc29e163820a9_med.jpeg
  • 11159a_8dcc29e163820a9_sm.jpeg
  • 11159b_8dcc29e17b6a835_sm.jpeg
  • 11159c_8dcc29e193cc6ab_sm.jpeg
  • 11159d_8dcc29e1ab643d7_sm.jpeg
  • 11159e_8dcc29e1c664c29_sm.jpeg
  • 11159f_8dcc29e1dc2ea49_sm.jpeg

Osorterat.

  • Skick:Bruksslitage. Emaljskador.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK