656 Optimistjolle Pioner 8

11043a_8dcc0fe9ec4765d_med.jpeg
  • 11043a_8dcc0fe9ec4765d_sm.jpeg
  • 11043b_8dcc0fe9f557ecb_sm.jpeg
  • 11043c_8dcc0fe9fe4cca4_sm.jpeg
  • 11043d_8dcc0fea06e94d7_sm.jpeg
  • 11043e_8dcc0fea0eca425_sm.jpeg
  • 11043f_8dcc0fea164e2d0_sm.jpeg
  • 11043g_8dcc0fea1dd8103_sm.jpeg
  • 11043h_8dcc0fea22c4d05_sm.jpeg
  • 11043i_8dcc0fea26fb378_sm.jpeg
  • 11043j_8dcc0fea2d05a1b_sm.jpeg
  • 11043k_8dcc0fea32f99e3_sm.jpeg

Åror & ankare medföljer.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:L ca 245 cm, B 120 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK