523 Olle Alberius Orrefors kristallskål + ljusstakar, 1 par

10910a_8dcbdc6e52ac525_med.jpeg
  • 10910a_8dcbdc6e52ac525_sm.jpeg
  • 10910b_8dcbdc6e6e32cf6_sm.jpeg
  • 10910c_8dcbdc6e8dde0df_sm.jpeg
  • 10910d_8dcbdc6eaa2925f_sm.jpeg
  • 10910e_8dcbdc6ec864cc5_sm.jpeg
  • 10910f_8dcbdc6ee251d75_sm.jpeg
  • 10910g_8dcbdc6f003d18c_sm.jpeg
  • 10910h_8dcbdc6f1ef7be8_sm.jpeg
  • 10910i_8dcbdc6f38571a6_sm.jpeg

Skål signerad 4335-131. H 14.5 cm, Diameter 18 cm.

Ljusstakar H 8 cm, Diameter 7 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Stearinrester.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK