765 Kockum emalj hinkar, 2 stycken

11152a_8dcc29c849d5d34_med.jpeg
  • 11152a_8dcc29c849d5d34_sm.jpeg
  • 11152b_8dcc29c8637e335_sm.jpeg
  • 11152c_8dcc29c87a889f5_sm.jpeg
  • 11152d_8dcc29c89311f05_sm.jpeg
  • 11152e_8dcc29c8af0efee_sm.jpeg

10L. 26 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Emaljskador.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK