499 Ingrid Atterberg Uppsala Ekeby "Pylon" vas, 1950-tal

10886a_8dcbd2fb5eb20e3_med.jpeg
  • 10886a_8dcbd2fb5eb20e3_sm.jpeg
  • 10886b_8dcbd2fb73d2f12_sm.jpeg
  • 10886c_8dcbd2fb875be40_sm.jpeg
  • 10886d_8dcbd2fb9d1f36c_sm.jpeg
  • 10886e_8dcbd2fbb28c621_sm.jpeg
  • 10886f_8dcbd2fbc7dfa63_sm.jpeg

Lergods. Etikettmärkt. Signerad.

  • Storlek:H 29 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK