422 Hörnskåp allmoge, 1800-tal

10809a_8dcbcfe43ffbc7d_med.jpeg
  • 10809a_8dcbcfe43ffbc7d_sm.jpeg
  • 10809b_8dcbcfe457cd930_sm.jpeg
  • 10809c_8dcbcfe472ad605_sm.jpeg
  • 10809d_8dcbcfe49664064_sm.jpeg
  • 10809e_8dcbcfe4ac40e19_sm.jpeg
  • 10809f_8dcbcfe4c35c1f0_sm.jpeg
  • 10809g_8dcbcfe4e0a0b15_sm.jpeg
  • 10809h_8dcbcfe4fa808d0_sm.jpeg
  • 10809i_8dcbcfe5147f6c3_sm.jpeg

Bär datering 1806. Dörr med bakomliggande hyllplan & låda. Senare bemålningar.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 95 cm, B 65 cm, D 42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK