425 Skrin porslin, 1900-tal + Asiatisk senapsburk, trä

9920a_8dc8eb22f7bd560_med.jpeg
  • 9920a_8dc8eb22f7bd560_sm.jpeg
  • 9920b_8dc8eb23156babb_sm.jpeg
  • 9920c_8dc8eb232f59b4d_sm.jpeg
  • 9920d_8dc8eb2349108ed_sm.jpeg
  • 9920e_8dc8eb2368d36ce_sm.jpeg
  • 9920f_8dc8eb2385eeaf3_sm.jpeg
  • 9920g_8dc8eb23a1a567b_sm.jpeg
  • 9920h_8dc8eb23c0bacf1_sm.jpeg
  • 9920i_8dc8eb23d9c40cc_sm.jpeg
  • 9920j_8dc8eb23f0341b6_sm.jpeg

Skrin litograferat. H 12 cm, B 24 cm, D 15 cm.

Burk H 10 cm.

  • Skick:Bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK