142 Kandelaber trä, 1900-tal

9637a_8dc856f313a208a_med.jpeg
  • 9637a_8dc856f313a208a_sm.jpeg
  • 9637b_8dc856f3272bc73_sm.jpeg
  • 9637c_8dc856f33ce11ab_sm.jpeg
  • 9637d_8dc856f35601595_sm.jpeg
  • 9637e_8dc856f36d74ad0_sm.jpeg
  • 9637f_8dc856f383cdfd9_sm.jpeg
  • 9637g_8dc856f39b184e9_sm.jpeg
  • 9637h_8dc856f3b53c0a7_sm.jpeg
  • 9637i_8dc856f3d0a0b68_sm.jpeg
  • 9637j_8dc856f3ed7a3ba_sm.jpeg
  • 9637k_8dc856f407d0d76_sm.jpeg
  • 9637l_8dc856f420888a6_sm.jpeg

Marmorerat trä. Ljus av trä. 7st ljushållare.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 70 cm, B 40 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK