556 Bordstelefoner, 2 stycken, 1900-talets första hälft

10051a_8dc91067e7cf58d_med.jpeg
  • 10051a_8dc91067e7cf58d_sm.jpeg
  • 10051b_8dc9106810ebb4b_sm.jpeg
  • 10051c_8dc91068400c322_sm.jpeg
  • 10051d_8dc91068735cd06_sm.jpeg
  • 10051e_8dc910689eb19de_sm.jpeg
  • 10051f_8dc91068d07f204_sm.jpeg

Bakelit.

  • Skick:Ej funktionstestad. Funktioner garanteras ej. Slitage. Sprickor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK