- Möbler & SpeglarRensa filter
Skåp Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Sidobord 1900-tal
Slutpris100 SEK
Sidobord 1930-1940 tal
Slutpris100 SEK
Sidobord 1980-1990 tal
Slutpris75 SEK
Spegeltrymå Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Bord Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Bord 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Bockbord furu, 1980-1990 tal
Slutpris225 SEK
Möbelgrupp rotting
Slutpris200 SEK
Spegeltrymå Gustaviansk stil, 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Spegeltrymå 1900-tal
Slutpris175 SEK
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Soffa 1970-1980 tal
SlutprisInga bud
Stolar 1 par, Gustaviansk stil, 1900-tal
SlutprisInga bud
Stolar, 3 stycken, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Pinnstolar, 3 stycken, 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Stolar furu, 1 par, 1800-1900 tal
Slutpris50 SEK
401
Göteborgsstolar 1 par, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Bänk allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
404
Pallar 1 par, IKEA "Råskog"
Slutpris400 SEK
405
Fåtöljer 1 par, Stjernmöbler Herrljunga, 1970-1980 tal
Slutpris75 SEK
406
Fåtöljer 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Gungstol, 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
409
Kista allmoge, 1800-tal
Slutpris250 SEK
410
Kista allmoge, 1700-tal
Slutpris50 SEK
Kista allmoge, 1700-1800 tal
Slutpris100 SEK
Fåtöljer 2 stycken, 1930-1940 tal
Slutpris900 SEK
412
Sidobord 1900-tal
Slutpris50 SEK
414
Vagga 1800-1900 tal
Slutpris550 SEK
408
Stol s.k munkstol
Slutpris50 SEK
415
Juniorstol IKEA "Agam"
Slutpris100 SEK
416
Barnstol 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
418
Barnstol 1900-tal
Slutpris50 SEK
423
Stolar 1 par, 1800-tal
Slutpris50 SEK
417
Barnstol 1800-1900 tal
Slutpris150 SEK
432
Gasolskåp
SlutprisInga bud
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Pall furu, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Slutpris250 SEK
Tallrikshylla modern
Slutpris50 SEK
Tallrikshylla betsad furu, modern
Slutpris50 SEK
SlutprisInga bud
Tallrikshylla 1900-tal
Slutpris50 SEK
Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Spegel 1930-1940 tal
Slutpris400 SEK
Spegel modern
SlutprisInga bud
Spegel Empire-stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK