398 Stolar, 3 stycken, rokoko-stil, 1900-tal

9072a_8dc757939d8297c_med.jpeg
  • 9072a_8dc757939d8297c_sm.jpeg
  • 9072b_8dc75793b9a3aea_sm.jpeg
  • 9072c_8dc75793d5f342f_sm.jpeg
  • 9072d_8dc75793ed60fa0_sm.jpeg
  • 9072e_8dc757940aeed86_sm.jpeg

2st fast stoppad sits. Sitthöjd 47 cm, rygghöjd 94 cm.

1st fast stoppad sits. Klädd ryggbricka. Sitthöjd 48 cm, rygghöjd 87 cm.

Klädsel original.

  • Skick:Bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK