599 Raija Uosikkinen Arabia "Ali" 25 delar

9273a_8dc78d11460ccf6_med.jpeg
  • 9273a_8dc78d11460ccf6_sm.jpeg
  • 9273b_8dc78d117169693_sm.jpeg
  • 9273c_8dc78d118ece2b0_sm.jpeg
  • 9273d_8dc78d11a7da27f_sm.jpeg
  • 9273e_8dc78d11c55861d_sm.jpeg
  • 9273f_8dc78d11df11897_sm.jpeg
  • 9273g_8dc78d11f65906e_sm.jpeg

10st assietter, Diameter 17.5 cm.

8st fat, Diameter 12 cm.

6st koppar. H 6.5 cm, Diameter 6.5 cm.

  • Skick:2st assietter med nagg. Övrigt bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK