370 Möbelgrupp Gustaviansk stil, 1900-tal

9044a_8dc74d560e38342_med.jpeg
  • 9044a_8dc74d560e38342_sm.jpeg
  • 9044b_8dc74d56261b755_sm.jpeg
  • 9044c_8dc74d5642d5864_sm.jpeg
  • 9044d_8dc74d565c45c8f_sm.jpeg
  • 9044e_8dc74d56732809e_sm.jpeg
  • 9044f_8dc74d56870d176_sm.jpeg
  • 9044g_8dc74d569fcbcb0_sm.jpeg
  • 9044h_8dc74d56b5e1e0c_sm.jpeg
  • 9044i_8dc74d56cadfee5_sm.jpeg
  • 9044j_8dc74d56e05a80e_sm.jpeg

Bord med 2st iläggsskivor. H 74 cm, Diameter 108 cm. Iläggsskivor total B 60 cm.

4st stolar. Sitthöjd 46 cm, rygghöjd 88 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Fläckar.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK