520 Kopparpannor, 3 stycken, 1800-1900 tal

9194a_8dc78ae252d5cb3_med.jpeg
  • 9194a_8dc78ae252d5cb3_sm.jpeg
  • 9194b_8dc78ae26e60edb_sm.jpeg
  • 9194c_8dc78ae28c37e9e_sm.jpeg
  • 9194d_8dc78ae2aac29c2_sm.jpeg
  • 9194e_8dc78ae2c479b2a_sm.jpeg
  • 9194f_8dc78ae2ddfc453_sm.jpeg
  • 9194g_8dc78ae2f8c6fb2_sm.jpeg
  • 9194h_8dc78ae30f4fc1f_sm.jpeg
  • 9194i_8dc78ae32c0d75c_sm.jpeg

1st Skultuna 3L.

1st Kungsör 2L.

1st omärkt 3L.

  • Skick:Bruksslitage. Bucklor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK