9387a_8dc7a30caff770b_med.jpeg
  • 9387a_8dc7a30caff770b_sm.jpeg
  • 9387b_8dc7a30ccd4e8c1_sm.jpeg
  • 9387c_8dc7a30cec376e3_sm.jpeg
  • 9387d_8dc7a30d09770cc_sm.jpeg
  • 9387e_8dc7a30d252bb02_sm.jpeg
  • 9387f_8dc7a30d4036917_sm.jpeg
  • 9387g_8dc7a30d5969d8b_sm.jpeg
  • 9387h_8dc7a30d7592572_sm.jpeg

2st yxor Gränsfors Bruk. 1st yxa med Smedbergsstämpel på skaft, smidd av Lennart Persson (LP).

  • Storlek:Slitage. Rost. Lagning.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK