659 Hermès scarf "Chasse à Vol"

9333a_8dc79759c255e85_med.jpeg
  • 9333a_8dc79759c255e85_sm.jpeg
  • 9333b_8dc79759e6d6d66_sm.jpeg
  • 9333c_8dc7975a15df80e_sm.jpeg
  • 9333d_8dc7975a46b42e6_sm.jpeg
  • 9333e_8dc7975a7375fa7_sm.jpeg
  • 9333f_8dc7975aa038043_sm.jpeg

Siden. Märkt med "HÈRMES-PARIS" samt med C. Signerad Henri De Linares.

  • Skick:Bruksslitage. Fläckar. Hål.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK