418 Barnstol 1900-tal

9092a_8dc75a0cbbf04df_med.jpeg
  • 9092a_8dc75a0cbbf04df_sm.jpeg
  • 9092b_8dc75a0cd3986d2_sm.jpeg
  • 9092c_8dc75a0cef65ca7_sm.jpeg
  • 9092d_8dc75a0d0a03f4e_sm.jpeg
  • 9092e_8dc75a0d21078b7_sm.jpeg
  • 9092f_8dc75a0d39139b4_sm.jpeg
  • 9092g_8dc75a0d51a2c5d_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Sitthöjd 36 cm, rygghöjd 64 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK