170 Mårten Andersson färglitografi "Frieriet" signerad

8846a_8dc6f435308f43c_med.jpeg
  • 8846a_8dc6f435308f43c_sm.jpeg
  • 8846b_8dc6f435474548e_sm.jpeg
  • 8846c_8dc6f435636f145_sm.jpeg
  • 8846d_8dc6f43586c89d2_sm.jpeg
  • 8846e_8dc6f435a37b2df_sm.jpeg
  • 8846f_8dc6f435bdeedf7_sm.jpeg

No: 104/300.

  • Storlek:Inglasad 63x45 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK
*Följerätt tillkommer