253 Sminkbord 1970-tal

8104a_8dc5ae307b10b5a_med.jpeg
  • 8104a_8dc5ae307b10b5a_sm.jpeg
  • 8104b_8dc5ae3093bd5d3_sm.jpeg
  • 8104c_8dc5ae30ac28d2c_sm.jpeg
  • 8104d_8dc5ae30c54633a_sm.jpeg
  • 8104e_8dc5ae30dff6da8_sm.jpeg
  • 8104f_8dc5ae30fa8f0fb_sm.jpeg
  • 8104g_8dc5ae311046e26_sm.jpeg
  • 8104h_8dc5ae31273a68c_sm.jpeg
  • 8104i_8dc5ae313e6ce9e_sm.jpeg
  • 8104j_8dc5ae3154c1c6d_sm.jpeg

Spegel med justerbara sidor. Glasad skiva. 4st lådor. 2st handtag saknas.

  • Skick:Mindre nagg i skivans kant. Bruksslitage.
  • Storlek:H framkant 72 cm, H bakkant 120 cm, L 82 cm, D 42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK