115 Kanna mässing, Skultuna Bruk, 1800-tal

7966a_8dc5a06676ba29f_med.jpeg
  • 7966a_8dc5a06676ba29f_sm.jpeg
  • 7966b_8dc5a0668d7fce0_sm.jpeg
  • 7966c_8dc5a066a3f7a13_sm.jpeg
  • 7966d_8dc5a066bd51d9e_sm.jpeg
  • 7966e_8dc5a066d719acb_sm.jpeg
  • 7966f_8dc5a066eea4da6_sm.jpeg
  • 7966g_8dc5a0670fac435_sm.jpeg

3/4 K.

  • Skick:Bruksslitage. Bucklor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK