564 Sparrbila 1800-tal

7389a_8dc444654567f4e_med.jpeg
  • 7389a_8dc444654567f4e_sm.jpeg
  • 7389b_8dc44465620a1aa_sm.jpeg
  • 7389c_8dc444657aa55cf_sm.jpeg
  • 7389d_8dc4446591333b1_sm.jpeg
  • 7389e_8dc44465ad5ca56_sm.jpeg

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:Bila B 27 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK