236 Ljusstakar mässing 1 par, Wojidkow & Co Malmö, 1900-talets första hälft
Avslut i form av kulor.
- Skick:Bruksslitage. Stearinrester.
- Storlek:H 23 cm, Diameter fot 13 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |