745 Fönster trä/trä 1-glas vitmålad 12x12

5933a_8dc1b617e88d087_med.jpeg
  • 5933a_8dc1b617e88d087_sm.jpeg
  • 5933b_8dc1b617f68f2ec_sm.jpeg
  • 5933c_8dc1b618083c7f0_sm.jpeg
  • 5933d_8dc1b618165124b_sm.jpeg
  • 5933e_8dc1b618275fe7a_sm.jpeg

  • Skick:Begagnad. Slitage. Repor.
  • Storlek:Yttermått 118x118x14.5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK