557 Lamphållare metall, 5 stycken

5745a_8dc180b24fec697_med.jpeg
  • 5745a_8dc180b24fec697_sm.jpeg
  • 5745b_8dc180b26a91f17_sm.jpeg
  • 5745c_8dc180b2824e04d_sm.jpeg
  • 5745d_8dc180b29b54dec_sm.jpeg
  • 5745e_8dc180b2b538943_sm.jpeg
  • 5745f_8dc180b2ccc270e_sm.jpeg
  • 5745g_8dc180b2e1b71c8_sm.jpeg
  • 5745h_8dc180b2facf733_sm.jpeg
  • 5745i_8dc180b30ff6860_sm.jpeg
  • 5745j_8dc180b3261cbe3_sm.jpeg
  • 5745k_8dc180b33854792_sm.jpeg
  • 5745l_8dc180b351126c9_sm.jpeg

Varierande längd.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK