164 Sorteringsfack 1900-tal

5352a_8dc11f296c1c848_med.jpeg
  • 5352a_8dc11f296c1c848_sm.jpeg
  • 5352b_8dc11f2981315e1_sm.jpeg
  • 5352c_8dc11f2995a1f30_sm.jpeg
  • 5352d_8dc11f29ac1259f_sm.jpeg
  • 5352e_8dc11f29c1fbbe9_sm.jpeg
  • 5352f_8dc11f29dcc414e_sm.jpeg
  • 5352g_8dc11f29fd6ade4_sm.jpeg
  • 5352h_8dc11f2a1c0e963_sm.jpeg
  • 5352i_8dc11f2a3baf338_sm.jpeg
  • 5352j_8dc11f2a5987454_sm.jpeg
  • 5352k_8dc11f2a7140b95_sm.jpeg
  • 5352l_8dc11f2a82bb762_sm.jpeg
  • 5352m_8dc11f2a938b480_sm.jpeg
  • 5352n_8dc11f2aa7733d7_sm.jpeg
  • 5352o_8dc11f2abd847c4_sm.jpeg
  • 5352p_8dc11f2ad4f6116_sm.jpeg

Dörrpar med bakomliggande fack av olika storlekar. Nyckel saknas.

  • Skick:Bruksslitage. Färgbortfall.
  • Storlek:H 198 cm, B 122 cm, D 42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK