117 Mari Simmulson Gustavsberg figurin "Björnunge" + figurin "Björn" osignerad
Björnunge H 11.5 cm.
Björn, osignerad. H 6 cm.
- Skick:Bruksslitage.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |