117 Mari Simmulson Gustavsberg figurin "Björnunge" + figurin "Björn" osignerad

5305a_8dc11d71c95086a_med.jpeg
  • 5305a_8dc11d71c95086a_sm.jpeg
  • 5305b_8dc11d71dea6b92_sm.jpeg
  • 5305c_8dc11d71f47f91b_sm.jpeg
  • 5305d_8dc11d720b2b68e_sm.jpeg
  • 5305e_8dc11d72229ea8e_sm.jpeg

Björnunge H 11.5 cm.

Björn, osignerad. H 6 cm.

  • Skick:Bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK