402 Timo Sarpaneva Iittala "Festivo" ljusstakar, 3 stycken

4567a_8dbfb24385633e9_med.jpeg
  • 4567a_8dbfb24385633e9_sm.jpeg
  • 4567b_8dbfb2439c81b4b_sm.jpeg
  • 4567c_8dbfb243b6b4de8_sm.jpeg
  • 4567d_8dbfb243d043595_sm.jpeg
  • 4567e_8dbfb243ea3e924_sm.jpeg

Signerade T.S. H 31.5 cm, 18.5 cm samt 8 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Stearinrester.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK