345 Servisdelar Uppsala Ekeby, 21 delar

4509a_8dbf7eeb4c36bcc_med.jpeg
  • 4509a_8dbf7eeb4c36bcc_sm.jpeg
  • 4509b_8dbf7eeb6514576_sm.jpeg
  • 4509c_8dbf7eeb7d1ae6e_sm.jpeg
  • 4509d_8dbf7eeb931688a_sm.jpeg
  • 4509e_8dbf7eebab24349_sm.jpeg
  • 4509f_8dbf7eebc37a38d_sm.jpeg
  • 4509g_8dbf7eebdbbef1e_sm.jpeg

6st assietter, Diameter 19 cm.

6st fat, Diameter 16 cm.

4st koppar.

2st skålar. H 6 cm, Diameter 9 cm.

Fat, Diameter 20 cm.

Kanna.

Gräddkanna.

  • Skick:Bruksslitage. Krackeleringar.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK