578 Sideboard teak, 1960-1970 tal

3933a_8dbe6bd67963549_med.jpeg
  • 3933a_8dbe6bd67963549_sm.jpeg
  • 3933b_8dbe6bd693bacfd_sm.jpeg
  • 3933c_8dbe6bd6aa1850d_sm.jpeg
  • 3933d_8dbe6bd6c015e56_sm.jpeg
  • 3933e_8dbe6bd6d433dda_sm.jpeg
  • 3933f_8dbe6bd6eaec40c_sm.jpeg
  • 3933g_8dbe6bd6fda80d4_sm.jpeg
  • 3933h_8dbe6bd7128f3b8_sm.jpeg
  • 3933i_8dbe6bd735b2dca_sm.jpeg
  • 3933j_8dbe6bd7570661c_sm.jpeg
  • 3933k_8dbe6bd77361848_sm.jpeg
  • 3933l_8dbe6bd795c3b14_sm.jpeg
  • 3933m_8dbe6bd7b0577da_sm.jpeg

Sida 4 lådor, handtag mässing. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Nyckel finns.

  • Skick:Bruksslitage & repor.
  • Storlek:H 80 cm, L 180 cm, D 45 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK