440 Orrefors "Hallon" ljuslyktor 1 par + Orrefors skål, signerad
Ljuslyktor H 7.5 cm, Diameter 10 cm.
Skål signerad 4514-12. H 12 cm, Diameter 16 cm.
- Skick:Bruksslitage. Stearinrester.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |