139 Träkärl laggat, allmoge 1800-tal

1467a_8dbb51c836fc9cc_med.jpeg
  • 1467a_8dbb51c836fc9cc_sm.jpeg
  • 1467b_8dbb51c83ede35f_sm.jpeg
  • 1467c_8dbb51c847e0a2d_sm.jpeg
  • 1467d_8dbb51c84fa2125_sm.jpeg
  • 1467e_8dbb51c858f04fe_sm.jpeg

Åldersrelaterat slitage. Sprickor. H 20 cm, Diameter 22 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK