684 Bordslampor Elidus "Kuben", design Björn Svensson, 2 stycken

13636a_8dd05564e5c88c7_med.jpeg
  • 13636a_8dd05564e5c88c7_sm.jpeg
  • 13636b_8dd05564fb8b756_sm.jpeg
  • 13636c_8dd055650fd5d1d_sm.jpeg
  • 13636d_8dd0556525ed9ee_sm.jpeg
  • 13636e_8dd055653c06657_sm.jpeg
  • 13636f_8dd0556552cd3de_sm.jpeg
  • 13636g_8dd05565682395c_sm.jpeg

Böjbara armar. Metall/plast.

  • Skick:Fungerar vid inskrivning. Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:H ca 41 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK