441 Mässing, 4 delar

13393a_8dd03000d65a94d_med.jpeg
  • 13393a_8dd03000d65a94d_sm.jpeg
  • 13393b_8dd03000eb025e7_sm.jpeg
  • 13393c_8dd030010019cc0_sm.jpeg
  • 13393d_8dd030011569a6f_sm.jpeg
  • 13393e_8dd0300129fffb2_sm.jpeg
  • 13393f_8dd0300140835e1_sm.jpeg
  • 13393g_8dd03001580ae43_sm.jpeg
  • 13393h_8dd030016fe53e4_sm.jpeg
  • 13393i_8dd03001863c59b_sm.jpeg
  • 13393j_8dd030019eb8c4c_sm.jpeg
  • 13393k_8dd03001b8e2f44_sm.jpeg
  • 13393l_8dd03001d0a9a2b_sm.jpeg
  • 13393m_8dd03001f758ec3_sm.jpeg

Bland annat Skultuna.

Ljusstake Stjärnmetall. H 17 cm, diameter fot 12 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Bucklor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK