434 Royal Copenhagen, 5 delar, 1920-tal

13386a_8dd02feff5852d5_med.jpeg
  • 13386a_8dd02feff5852d5_sm.jpeg
  • 13386b_8dd02ff00b93730_sm.jpeg
  • 13386c_8dd02ff02156bcc_sm.jpeg
  • 13386d_8dd02ff036fb369_sm.jpeg
  • 13386e_8dd02ff04c36eba_sm.jpeg
  • 13386f_8dd02ff062b379f_sm.jpeg
  • 13386g_8dd02ff07806f52_sm.jpeg
  • 13386h_8dd02ff091e64ac_sm.jpeg

1 par ljusstakar, 8-kantig fot. H 11 cm, Diameter 10 cm.

1st ljusstake. H 19 cm, Diameter 12 cm.

1st vas. H 17 cm, Diameter 10 cm.

1st skål. H 8 cm, Diameter 3 cm.

  • Skick:Bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK