274 Björn Wiinblad tallrikar, 2 stycken, signerade

13226a_8dd022b9160089e_med.jpeg
  • 13226a_8dd022b9160089e_sm.jpeg
  • 13226b_8dd022b93bd0e03_sm.jpeg
  • 13226c_8dd022b95bc737d_sm.jpeg
  • 13226d_8dd022b97a94d5d_sm.jpeg
  • 13226e_8dd022b9979c5fe_sm.jpeg
  • 13226f_8dd022b9ae87778_sm.jpeg
  • 13226g_8dd022b9bdced69_sm.jpeg
  • 13226h_8dd022b9d18e6ab_sm.jpeg
  • 13226i_8dd022b9e5f5f84_sm.jpeg

Daterade 1978 & 1980.

  • Storlek:Diameter 28 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK