43 Byrå teak, 1950-1960 tal

12995a_8dcfce3bc43781e_med.jpeg
  • 12995a_8dcfce3bc43781e_sm.jpeg
  • 12995b_8dcfce3bd94990d_sm.jpeg
  • 12995c_8dcfce3bf53aa18_sm.jpeg
  • 12995d_8dcfce3c0b75cec_sm.jpeg

4st lådor.

  • Skick:Bruksslitage. Mindre repor. Fanerskada.
  • Storlek:H 73 cm, B 40 cm, D 41 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK