553 Kopparbalja 1800-1900 tal + Kockum emalj fat

12688a_8dcf27382b24658_med.jpeg
  • 12688a_8dcf27382b24658_sm.jpeg
  • 12688b_8dcf273846f840b_sm.jpeg
  • 12688c_8dcf27385ff5cca_sm.jpeg
  • 12688d_8dcf27387c386e5_sm.jpeg
  • 12688e_8dcf27389ad08bb_sm.jpeg
  • 12688f_8dcf2738b3ac608_sm.jpeg

Balja H 15 cm, L 41 cm, B 30 cm.

Fat 41 cm, 10 ½ L.

  • Skick:Bruksslitage. Emaljskador.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK