430 Mårten Andersson färglitografi "Kuben" signerad

12565a_8dceeaed54f2f43_med.jpeg
  • 12565a_8dceeaed54f2f43_sm.jpeg
  • 12565b_8dceeaed6e365c4_sm.jpeg
  • 12565c_8dceeaed834bd1d_sm.jpeg
  • 12565d_8dceeaeda2adbbb_sm.jpeg
  • 12565e_8dceeaedc4dc0fb_sm.jpeg
  • 12565f_8dceeaede3afaf2_sm.jpeg

No: 135/160.

  • Skick:Liten skada finns.
  • Storlek:Mått 28x25 samt 25x25 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK
*Följerätt tillkommer